Gyirmótra látogat a hétvégén a Paksi FC

Egy hét válogatott szünet után e hétvégén folytatódik az OTP Bank Liga, melynek kilencedik fordulójában az újonc Gyirmóthoz utazik a Paksi FC. Tizenhárom egységgel a dobogó alsó fokáról, a harmadik helyről várja a paksi csapat az októberi küzdelmeket. Az aktuális ellenfél az előző kanyarban, Újpesten szerezte meg első győzelmét a 2021/22-es szezonban, de ennek ellenére továbbra is a tizenegyedik, kieső helyről várja az összecsapást. Gyirmóton eddig egy első osztályú mérkőzést játszott a Paks 2017 februárjában, az 0-0-s döntetlennel ért véget. Az OTP Bank Liga, 9. fordulójában megrendezésre kerülő mérkőzés október 16-án szombaton, délután háromnegyed háromkor veszi kezdetét – tájékoztatott a klub honlapján.