Paksi kulturális sétára várja az érdeklődőket a múzeum

Óvárosi sétára várja az érdeklődőket a Paksi Városi Múzeum. A Múzeumok Őszi Fesztiváljának keretén belül idén harmadik alkalommal kerül megrendezésre a paksi kulturális városi séta. Az óvárosban épült kúriákat és templomokat látogatják meg a jelentkezők Gazdag-Fejes Margit újkortörténész-szakmuzeológus vezetésével.  A soron következő sétára október 13-án, szerdán délután 3 órai kezdettel kerül sor a paksi óvárosi kúriák látogatásával. A túra kb. 1 órát vesz igénybe. A program ingyenes, de regisztrációhoz kötött. A séta minimum 5 jelentkező esetén kerül megrendezésre, egy csoportban maximum 20 főt tudnak fogadni. További információ az intézmény honlapján található.