Új kiállítás nyílik a Paksi Képtárban október 16-án szombaton délután 4 órakor. A Kontakt Fotóművészeti Kurzusok kiállításának Paks lesz a témája. Vajon ha egy másik városból érkezünk a megismerés vágyával, megmutatja-e nekünk Paks az arcát? Vajon milyen a táj, milyen a természet, hogyan alakul át és hogyan élnek itt az emberek? Vannak-e izgalmas nyomok, elbeszélések, történetek? Milyen elmenni, milyen idejönni és maradni…? Hogyan alakul a művészet és a kutatás, ha a fotó lesz a megismerés és a megértés médiuma? A „Menni, menni és maradni…” elnevezésű tárlat ezekre a kérdésekre adja meg a választ. További információ az intézmény közösségi oldalán található.
