Jól halad a rendelőintézet felújítása

Három éve kezdődött meg a Barátság úti rendelőintézet rekonstrukciója. A tavalyi év során a gyermekorvosi részleg került felújításra a földszinten.  A munkálatok ütemterv szerint folytatódnak, a Paks Város Önkormányzata által biztosított 80 millió forintból – mondta el rádiónknak Szabó Péter. Paks polgármestere.

Szabó Péter

A felújítás során festenek, felújítják a vizesblokkokat klimatizálják a helységeket, valamint fotocellás ajtókat helyeznek be és a nyílászárókat is kicserélik. A munkálatok július 1-jén kezdődtek és várhatóan szeptember végén fejeződnek be. Dr. Bodnár Imre a Paksi Gyógyászati Központ főigazgatója elmondta, egy tiszta, kulturált, klimatizált intézmény fogja várni a betegeket a munkálatokat követően.

Dr. Bodnár Imre