Sárszentlőrincen bankautomatát helyeztek el adta hírül Sebestyén Ákos a település polgármestere közösségi oldalán. Mint írja kedden beszerelésre került az ATM az orvosi lakás garázsából kialakított helyiségbe, melyet bárki használat ettől kezdve. A településvezető arra kér mindenkit, hogy vigyázzanak a helyiségre és annak berendezéseire és amennyiben bármilyen probléma adódik az ATM működésével kapcsolatban, abban az esetben a készüléken feltüntetett telefonszámot hívják.
