Több riasztása is volt kedden a vármegyei tűzoltóknak

Két tűzesethez és három műszaki mentéshez vonultak Tolna vármegye tűzoltói június 16-án kedden – közölte a Katasztrófavédelem. Szakadáton, a Fő utcában egy személyautó árokba hajtott, miután egy másik járművel ütközött. A tamási önkormányzati és a gyönki önkéntes tűzoltók áramtalanították a járműveket, majd csörlő segítségével kiemelték az árokba sodródott autót. Az esetben nem történt sérülés. Bonyhád-Majos térségében, a 6534-es út 3-as kilométerénél négy autó ütközött össze. A bonyhádi hivatásos és önkéntes tűzoltók egy beszorult utast feszítővágóval szabadítottak ki, majd átadták a mentőknek. A balesetben két ember súlyosan megsérült. Madocsa külterületén hatvan nagy méretű körbála kapott lángra. A paksi hivatásos tűzoltók egy erőgép segítségével kezdték meg az oltást, a beavatkozás hosszabb ideig tartott.