Újabb érmeket szerzett a PSE teniszezője

Újabb érmeket szerzett a PSE teniszezője – adta hírül weboldalán a Paksi Sportegyesület tenisz szakosztálya. Sidló Joe a Budapesti MESE egyesületénél, a Head-sorozat újabb állomásán az első helyen végzett, mellyel megerősítette ranglistás pozícióját a legjobbak között. Sidló Joe közben a tenisz Diákolimpia országos döntőjébe is bejutott, ahol a harmadik helyet szerezte meg a B-kategóriában Balatonbogláron. A paksi sportolót Lakatosné Klopcsik Diána készítette fel a versenyekre.