TérZene koncert volt az Atom téren 🔊

“Idén is együtt hangolódunk” – ezzel a mottóval várta a Csengey Dénes Kulturális Központ a zene iránt érdeklődőket az Atom téren. A térzenét az idei első alkalommal a Pro Artis Művészeti Iskola növendékei szolgáltatták kétszer egy órás műsorban. Elsőként a Klarinét zenekar szórakoztatta a nagyérdeműt Deák Zsolt zenekarvezető irányításával, majd a vonószenekar játszott Kiss Györgyi hegedűtanár vezetésével. Deák Zsolt klarinét-szaxofon tanár rádiónknak elmondta, a Klarinét zenekar két éve jött létre.