Operalátogatáson jártak a paksi gimisek 🔊

A Magyar Állami Operaházban jártak a Paksi Vak Bottyán Gimnázium diákjai, akik Mozart Színigazgató című operáját is megtekintették. Klenk Réka az intézmény ének tanára rádiónknak elmondta, hogy fontosnak tartja, hogy minél több klasszikus zenét hallgassanak a gyerekek, ezért is szervez minden évben operalátogatást.

Zsámboki Botond a gimnázium tanulója még sosem járt operában, de tetszett neki.