Június 2-án elérkezett a Paksi Harmadik Kor Egyeteme szemeszterzáró előadása a Városháza földszinti nagytermében. A Magyar Tudományos Akadémia alapításának 200. évfordulója és a Magyar Tudomány Éve kapcsán Prof. Dr. Pálné Kovács Ilona jogász, politológus, egyetemi tanár az Önkormányzatiság útelágazásairól, azaz jelenéről, jövőjéről és nehézségeiről beszélt előadásában. Félévzáráskor emléklapot kaptak a résztvevők, melyet Heringes Anita polgármester adott át. Veres Zsóka rendszeres résztvevője az előadás sorozatnak, az ismeretek sokasága és a társaság vonzza.
Hoffmann Ádámné nemrég kapcsolódott be, az izgalmas történetek megragadják.
A Paksi Harmadik Kor Egyeteme ősszel folytatódik.
