A Győri Filharmonikus Zenekar is fellépett a XXXIV. Kék Madár Fesztivál nyitónapján Kalocsán. A pénteki koncertet megelőzően Ősz Gábor a zenekar igazgatóhelyettese nyilatkozott rádiónknak aki elmondta, hogy az estén Mozart, Vivaldi és Haydn zeneművei csendülnek fel.
