Bajnokit játszott a Paksi FC

Az NB-1-es futball együttes az OTP Bank Liga 23. fordulójában a MOL Fehérvár csapatát fogadta a Fehérvári úti stadionban. A mérkőzés első félidőjében a 30. percig kellett várni az első gólra, amelyet Varga Barnabás fejesből szerzett a PFC-nek. Az első félidő hosszabbításában a Fehérvár még a 47. percben ki tudott egyenlíteni, így a csapatok 1-1-es részeredménnyel vonultak az öltözőkbe a félidős szünetre. A második játékrészben az 56. percben Hahn Jánosnak odaléptek a 16-oson belül, amit a játékvezető büntetőrúgással szankcionált. A büntetőt végül Varga tudta értékesíteni, aki így ismét duplázni tudott. Az összecsapás hátralévő részében már nem született több gól, így a végeredmény 2-1 lett a Paks javára. A meccset követően a PFC jelenleg 32 ponttal a 4. helyen áll a bajnokság tabelláján.