PFC győzelem az NB III-ban

Győzelemmel tért haza az MTK otthonából a PFC NB-III-as csapata. Szombat délelőtt a paksi futballcsapat az NB-III-as bajnokság 18. fordulójában csapott össze a fővárosi gárdával. A mérkőzés első félidőjében a Paks néhány percen belül kétszer is be tudott találni a házigazdák kapujába, így a csapatok 2-0-s részeredménnyel vonultak az öltözőkbe a szünetben. A második játékrész több helyzetet is hozott ugyan, viszont a PFC már nem tudott több gólt szerezni. Az MTK végül a 75. percben Balogh góljával szépíteni tudott, viszont többször már nem tudták bevenni a paksiak kapuját. A végeredmény így 2-1 lett a PFC javára. A meccset követően a paksi csapat a 12. helyen áll a tabellán, az MTK pedig a nyolcadik a bajnokságban.