Bakancsos kirándulás elnevezéssel túrát szervez az Atomerőmű Sportegyesület természetjáró szakosztálya. Március 19-én szombaton, a Cseresznyéskert Erdei Iskola környékére szervez kirándulást a szakosztály. A 10 km-es táv teljesítését Török Erzsébet túravezető segíti. A természetjáró kirándulás a Cseresznyéskert Erdei Iskola udvaráról délelőtt 9 órakor indul. További információ az ASE honlapján található.
