Az alapszakasz XXV. fordulójában a Hübner Nyíregyháza BS ellen mérkőzik meg az Atomerőmű Sportegyesület NB I-es férfi kosárlabdacsapata. Legutóbbi mérkőzésükön a paksiak Debrecenből pont nélkül távoztak, 90-82-re győztek a hazaiak az Oláh Gábor utcai sportcsarnokban. A soron következő összecsapásra március 19-én este 6 órai kezdettel kerül sor a Gesztenyés úti sportcsarnokban.
