Az Atomerőmű Nyugdíjasklub 2021 novemberében rendezett kiállításán 17 klubtag 9 alkotói ágban készült munkáit mutatták be. A rendezvény sikeréből kiindulva 2022-ben folyamatosan rendeznek kiállítást, ahol alkalmanként 2-3 kiállító tárja közönség elé alkotásai bővebb körét. Az Atomerőmű Nyugdíjasklub Egyesület a „2022 a kézimunka és képzőművészeti kiállítások éve a klubban” programja keretében kiállítást rendez klubtagjai alkotásaiból. Az első kiállítás gyöngyből és textilből készült remekműveket mutat be, ami Szénási Sándorné Marika és Rósa Gézáné Judit kézimunkáját dicséri. A látogatóknak lehetőségük nyílik a kiállítókkal találkozni és így bővebb ismeretet szerezni az alkotásokról, valamint a készítés folyamatáról. A kiállítás február 1-21 között, hétfői és keddi napokon látogatható az Atomerőmű Nyugdíjasklub Egyesület Gesztenyés úti klubhelységében délután 1 és este 6 óra között. A teremben egyszerre csak kis létszámban tartózkodhatnak a látogatók. Szájmaszk és kézfertőtlenítő használata kötelező a kiállítás látogatása alatt.
