Kikapott a KSC Oroszországban

Újabb vereséget szenvedett az Euroligában az Atomerőmű KSC Szekszárd. A Liga A-csoportjának 12. fordulójában a címvédő UMMC Jekatyerinburg együttesével csapott összes a szekszárdi csapat az orosz együttes otthonában. Az első negyedben még sikerült megszorongatnia a Szekszárdnak a házigazdákat, 19-21 lett a játékrész eredménye. A második negyedben az orosz együttes hamar felülkerekedett a KSC-n és 30-15-re hozták a játékrészt. Az utolsó két negyedben az orosz csapat fölénye tovább nőtt, a mérkőzést végül 37 pontos előnnyel nyerték meg a házigazdák 89-52-re.