Értékelte a ZTE elleni meccset Bognár György 2022.01.31. | Nincs hozzászólás A Paksi FC NB.I-es labdarúgó csapata győzelemmel indította a tavaszi szezont. A nyitómeccsen hazai pályán 3:2-re legyőzte a Zalaegerszeg FC-t. Bognár György eképpen értékelt a mérkőzés után. https://paksfm.hu/wp-content/uploads/2022/01/h220130_pfc_bognar.mp3 Bognár György Paks FM. Hírek posztjai