A Magyar Golyósportok Szövetsége és a Paksi Ürgemezei Sport Egyesület szervezésében került megrendezésre a 4. Nemzetközi Ürgemezei Atom Bocsa bajnokság július 24-én és 025-én. Cseh Attila főszervező szerint idén is szép létszám jött össze, 11 csapat és a kísérők közel 50 főt tettek ki. Az előkészületeknek köszönhetően, amelyben a pálya is kisebb felújításra került (amiért köszönet illeti a Mezőföldvíz Kft. szakembereit), nagyon jó meccsekre került sor. Szombat reggel pálya jelölő tábla avatásra került sor, amelyen két eltávozott bocsajátékos tagtárs neve szerepel: Tóth János és Berki Balázsra emlékeztek meg a táblaavatáson. Berki Balázs családjának egy emléknapló is átadásra került, a Szövetség életének összefoglalásával, amelyben Berki Balázs is sokat részt vett és jelentős eredményeket ért el. Az ürgemezei versenyt a TRMA-VRMA szlovák csapat nyerte.
