A felkészülési időszak utolsó etapját kezdte meg a szlovén edzőtáborból hazatérő PFC. Az NB-1-es paksi futballcsapat az elmúlt két hétben öt edzőmeccset is játszott a napi két tréningje mellett az edzőtáborban. Hazatérésüket követően Pakson folytatódik a felkészülés a két hét múlva kezdődő OTP Bank Liga szezonnyitójára. A paksi csapat július 24-én a Budafokkal lép pályára, majd július 31-én játsza az első bajnokiját a Mezőkövesd gárdája ellen.
