Legyőzte a Fehérvárt a PFC

Legyőzte a Fehérváriakat a Paksi FC. Óriási bravúr, hogy idegenben 2-0-ás győzelmet aratott a MOL Fehérvár FC ellen a a paksi gárda a labdarúgó OTP Bank Liga szombati meccsén. Hat nyeretlen bajnoki mérkőzés után rá fért a Paksi FC-re a 3 pont, Osztermájer Gábor csapata gyengén szerepel az utóbbi időben. Az első félidő gól nélkül zajlott le, a második félidőben azonban rákapcsoltak a paksiak, az 54. percben Kecskés ívelt előre egy távoli szabadrúgást a bal oldalról a túloldalra, ahol Szabó érkezett, és Kovácsik mellett a kapuba gurította a játékszert, majd a 78. percben tovább növelte előnyét Paks, Könyves indult meg a bal oldalon, majd két fehérvári játékost is kicselezve húzta középre a játékszert, és 14 méterről a kapuba csavarta a labdát. A végeredmény MOL Fehérvár FC- Paksi FC 0-2.
“Nem gondoltam volna, hogy megbízatásom első győzelmét pont Székesfehérváron fogom ünnepelni. Örülünk, hogy végre eredményességben is megmutatkozott a heti kemény munkánk, mert a hétköznapokban tényleg mindig nagy elánnal készülünk. Elismerés illeti a srácokat a mai siker után” -nyilatkozta a megbízott vezetőedző, Osztermájer Gábor.