PVSK-ASE 78-103

A PVSK sem tudott megállítani az ASÉT. Zsinórban a hatodik megnyert meccsüknek örülhettek az atomvárosiak. Lóránt Péter hárompontosával nyitották meg a találkozót a Lauber Dezső Sportcsarnokban, amit rövidesen Shannon Evans kinti dobása követett. A paksi szurkolók elképesztő hangulatot varázsoltak a csarnokba, ami óriási lendületet adott a csapatnak. A második etapot is hatalmas lendülettel kezdte a paksi gárda, Nick Faust elképesztő formában volt. Mind támadásban, mind védekezésben kiemelkedően hatékonyak voltak, az ASE diktálta az iramot a PVSK végig csak futni tudott az eredmény után. A harmadik negyedben úgy tűnt semmi nem jön össze a paksi csapatnak, ám az utolsó negyedben ismét a kezükben volt a mérkőzés. A végeredmény PVSK-ASE 78-103