Kikapott a PFC

Kikapott a PFC hétvégén az Újpest csapatától. A Paks szombaton a lila-fehérek ellen játszott az OTP Bank Liga 14. fordulójában. A vendégek már a 21. percben megszerezték a vezető gólt, Feczesin talált a hazaiak kapujába. Az első félidőben a PFC-nek több jó helyzete is volt, azonban nem tudták értékesíteni azokat, így a csapatok 0-1-es eredménnyel zárták az első félidőt. A második játékrészben néhány perc leforgása alatt a vendégek megszerezték második góljukat, Feczesin talált ismét a hálóba, majd nemsokára ismét gólt lőtt az Újpest, így már 0-3-ra alakult az eredmény. A paksi gárda Hahn és Bor jóvoltából két góllal szépített a mérkőzés állásán, de az Újpest negyedszerre is betalált a hazaiak kapujába, így a mérkőzés végeredménye 2-4 lett az Újpest javára. A PFC a tabellán jelenleg a 10. helyen áll 11 ponttal, a következő fordulóban a Fehérvár ellen lép pályára idegenben a paksi csapat.