Kikapott a Paksi FC Zalaegerszegen

Böde Dániel megszerezte első gólját a Paks színeiben, ám ez sem volt elég a győzelemhez. Kikapott a Paks idegenben a ZTE ellen, 3-1-es vereséget szenvedtek a zöld-fehérek. Az első félidő elején a 10. percben gyorsan kaput talált a paksi csapat, Böde Dániel érkezett Osváth beadására. Nem kellett sokat várni a válaszra, a 28. percben Radó használta ki lehetőségét, a 36. percben pedig Stieber duplázta meg a hazai előnyt. Tomiszlav Szivics csapata brusztos meccset tudhat maga mögött, harcban nem volt hiány, viszont a gólokban annál inkább. Nem úgy az ellenfélnél. A második félidőben is értékesítette a helyzetét a ZTE, Mitrovic talált a kapuba. A mérkőzés 76. percében egy vitatható szituáció következtében Böde Dániel piros lapot kapott, így emberhátrányban futballozott a Paks. Szivics mester a mérkőzésen 2 cserét használt ki, Remili Mohamed és Fejős Áron léphetett pályára. A kemény küzdelem sem hozta meg a várt sikert, a meccs végeredménye ZTE FC-PAKSI FC 3-1. A következő fordulóban a kaposvári Rákóczi csapatát látja vendégül a paksi gárda a Fehérvári úti stadionban szombaton.