Fiatalok szerveztek koncertet fiataloknak 🔊

Három zenekar, köztük Metrognóm, a Gorepus és az Energetikai Technikum és Kollégium tanulóiból álló ZenESZI is bemutatkozhatott a június 19-én pénteken este szervezett zenés esten Pakson. A rendezvény ötletét a szintén ESZI-s főszervező, Mácsai Márk szerint az adta, hogy kevés szórakozási lehetőség van a fiatalok számára.