Pénzt nyert az Deák Ferenc Általános Iskola

Véget ért a Millió lépés az iskoláért programsorozat tavaszi fordulója adta hírül a Deák Ferenc Általános Iskola közösségi oldalán. Az összegyűjtött zöld pontoknak köszönhetően a Iskola kisorsolásra került, amivel 250 000 Ft-ot nyert az intézmény.