Két autó karambolozott Pakson

Baleset történt csütörtökön kora este Pakson – közölte a Katasztrófavédelem. Két személykocsi ütközött össze Pakson, a Kandó Kálmán, a Jedlik Ányos és a Kurcsatov utca találkozásánál csütörtök este. A két járműben összesen öten utaztak, mindenki ki tudott szállni a járművéből. A város hivatásos tűzoltói áramtalanították az autókat. Személyi sérülésről még nem adott információt a Katasztrófavédelem.