Szombat helyett pénteken játszik az ASE kosárlabdacsapata

Egy nappal korábban játszik az Atomerőmű SE Szegeden. Időpontváltozás történt az NB I-es férfi kosárlabda következő fordulójában. Az eredetileg február 5-re, szombatra kiírt Naturtex-SZTE-Szedeák elleni találkozó egy nappal korábban, 4-én pénteken este 6 órától kerül megrendezésre. Az alapszakasz XXI. fordulójában a Naturtex-SZTE-Szedeák fogadja az Atomerőmű SE csapatát a Szegedi Városi Sportcsarnokban – olvasható az ASE honlapján. A tabella állása szerint a Szeged a 10. helyen áll, az ASE 6 győzelemmel és 14 vereséggel a sereghajtó zalaegerszegieket előzi meg.