Gólokra szerződtette Bognárt a ciprusi csapat

Bognár István szeretné ott folytatni új csapatában ahol Pakson abbahagyta – írja az MTI. A 30 éves támadó középpályás az M4 Sporthíradóban arról beszélt, hogy mindig is szerette volna magát légiósként kipróbálni, az elmúlt másfél éve pedig jól sikerült Pakson, így ennyi idősen végre megadatott neki ez a lehetőség. Hozzátette, egyik nagy célja, hogy pályafutása során először élvonalbeli bajnoki címet szerezzen, erre jó esélye lehet a ciprusi csapatnál, amely a második helyen áll szigetország pontvadászatában. Ugyanakkor azt is szeretné elérni, hogy a játékával bizonyítson, és a Pakssal kötött féléves kölcsönszerződést ezáltal sikerüljön meghosszabbítani, vagy akár ki is vásárolják őt. Bognár István megjegyezte, az Aris Limasszol szeretne több gólt szerezni a mérkőzésein, ennek reményében szerződtették őt a 10-es pozícióra, s bízik benne, hogy sikerül a Pakson mutatott formájában futballoznia. A pályafutása során először légiósnak álló Bognár a jelenlegi szezonban az egyik legjobbja volt a Paksnak, a bajnokságban 18 mérkőzésen hatszor volt eredményes és 16 gólt készített elő.