Az agrárvállalkozások támogatásáról tanácskoztak

Szekszárdon az Óvármegyeháza dísztermében az agrárexport fejlesztési lehetőségeiről, valamint az agrárvállalkozások támogatásáról tanácskoztak a megye vezetői, a mezőgazdasági szakemberek az agrártárca képviselőivel. A találkozó célját Bencsik Dávid, az Agrárminisztérium nemzetközi kapcsolatokért felelős helyettes államtitkára összegezte rádiónknak.

Bencsik Dávid

A program megvalósításához új beruházások kellenek, mondta Vendégh Edit, a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara Tolna megyei elnöke.

Vendégh Edit