Leterhelték szerdán az atomerőmű 4-es blokkját

Technológiai védelmi működés miatt 153 MW-al leterhelték a Paksi Atomerőmű 4-es blokkját a szakemberek szerda reggel. Szerda este 11 órára ismét névleges teljesítményre került a blokk. Az Országos Atomenergia Hivatal közleménye szerint az eset a nukleáris biztonságot nem veszélyeztette, környezetre gyakorolt hatása nem volt.