Lemondott mandátumáról Szabó Ferenc képviselő

Lemondott mandátumáról Szabó Ferenc képviselő – tájékoztatott közleményében a Paksi Polgármesteri Hivatal. Családi és egészségügyi okok miatt mondott le mandátumáról Paks Város Képviselőtestületének tagja, Szabó Ferenc. Döntését Szabó Péter polgármester tudomásul vette, köszönetet mondott a város érdekében kifejtett eddigi tevékenységéért és további sok sikert kívánt. Posztját a továbbiakban Antóni József Jánosné, a II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola igazgatója veszi át.