Kerítést festettek Dunaszentgyörgyön közösségi munka keretében

Második alkalommal kezdeményezett közösségi munkát a Rosatom. Ezúttal Dunaszentgyörgy iskolájának és óvodájának kerítését kezdték el megszépíteni a Paksi Atomerőmű, a Paks II Zrt. munkavállalóival karöltve, valamint a helyi lakosokkal – mondta el rádiónknak Kóti Lóránt, a Rosatom magyarországi fióktelepének PR-menedzsere.

Kóti Lóránt

Szombaton nemcsak a nukleáris területen dolgozók voltak jelen, hanem Kirnyákné Balogh Mária polgármester és a helyi vállalkozók is örömmel vették ki részüket a munkálatok során. Így tett Széperdei Bence is.

Széperdei Bence

A Paksi Atomerőműben dolgozó Tóth Gábor is szívesen tesz a közösségért, a falujáért.

Tóth Gábor

Lyah Angelika az orosz munkavállalók csapatát erősítve tett az óvoda kerítésének felújításáért, aki a közösségi munkának köszönhetően a környékkel is ismerkedhet.

Lyah Angelika