Faültetésre várja a jelentkezőket a madocsai önkormányzat

Településfásítási programot hirdet Madocsa Község Önkormányzata. A közösségi eseményre október 16-án szombaton délelőtt 9 órai kezdettel kerül sor. A Településfásítási Program keretében elnyert 30 db fa elültetésére várja önkéntesek jelentkezését az önkormányzat. A faültetés négy helyszínen valósul meg: a Sportcsarnoknál 8 fa, a Focipályánál 10 fa, a Tavasz utca-gátőrház mellett 9 fa és a Gödrök- Újkender utca sarkánál 3 fa elültetésére kérik a lakosság segítségét. Az ültetéshez javasolják felszerelésként a kesztyűt, a lapátot és az ásót, valamint vödröt a locsoláshoz. A résztvevőknek üdítőt és pogácsát biztosít az önkormányzat. További információ a község közösségi oldalán olvasható.