Kihirdették a mérkőzések időpontjait

Az MLSZ kihirdette a 2021/22-es OTP Bank Liga első fordulójának menetrendjét, melyben július 30-án fogadja a Paksi FC a Mezőkövesd alakulatát. Mostanra azonban a szövetség kihirdette a további négy mérkőzés kezdési időpontjait is, melyek alkalmával kétszer vasárnap és kétszer szombaton lép pályára a következő hónapban a paksi csapat. Először Felcsútra látogat a Paks augusztus 8-án, majd a DVSC-t fogadja 14-én, aztán újra idegenben lép pályára az együttes a Honvéd ellen 21-én, és a hónap végén, 29-én az Újpest látogat a Fehérvár úti stadionba – tette közzé a klub honlapján.