Újabb tapasztalt külföldi játékossal bővült az ASE férfi kosárlabda csapatának kerete – adta hírül a klub. Ken Brown, a 31 éves amerikai irányító az egyetemi évei után 2012-ben kezdte meg a profi karrierjét a litván Jürmala csapatánál. Később több európai és azon kívüli klubnál is megfordult, játszott Svédországban, Lengyelországban, Hollandiában, Görögországban, Olaszországban, Oroszországban, a Dominikai Köztársaságban, Libanonban, ahol 2017-ben a bejrúti csapatával bajnok lett. Legutóbb Franciaországban is megfordult, ahol a 2020/21-es szezonban a Quimper másodosztályú csapatnál 9 mérkőzésen lépett pályára, 12.8 pontot, 1.7 lepattanót és 6.0 gólpasszt átlagolt. 2021. júniusában korábbi csapata, a Nantes ellen kiemelkedő teljesítményt nyújtott, 29 pontot, 2 lepattanót és 7 gólpasszt osztott ki, azt az estét 40-es hatékonysági mutatóval zárta. Ken Brown a 2021/22-es szezont már az ASE-val kezdi meg.
