Több mint fél tucat gólt lőtt a Paksi FC csapata az utolsó szlovéniai edzőmérkőzésükön – adta hírül a klub honlapján. Bognár György szerint az eddigieknél jóval könnyedebb edzőmeccset játszott az együttes a tábor zárásaként. Ennek ellenére az első félidőben az ellenfél erősebbnek mutatkozott, a második játékrészben viszont a paksi játékosok nagyszerű iramban futballoztak. Az utolsó edzőmérkőzés eredménye így Paksi FC-NK Rogaska 7-2.
