Elkészült a Jövőnk Energiája Térségfejlesztési Alapítvány forrásából megvalósított napelemes projekt a tengelici Szolgáltatóházon – mondta el rádiónknak Gáncs István, Tengelic polgármestere.
Az épület tetejére felkerült napelemek kivitelezése véget ért, az elszámolási időszak van folyamatban. A több mint 6 millió forintos napelemes rendszer kiépítésétől azt remélik, hogy kiadásaikat csökkenthetik, a megspórolt összeget pedig más célra tudják majd fordítani.
