Átadták a Magyar Arany Érdemkereszt kitüntetést Dr. Csók Sándornak

Átadták Dr. Csók Sándornak a Magyar Arany Érdemkereszt kitüntetést Pakson. A pandémiás helyzet korábban nem tette mindezt lehetővé, de most Áder János köztársasági elnök nevében Süli János miniszter úr, a Paks II Zrt. vezetősége és Szabó Péter, Paks polgármestere nyújtotta át ünnepi keretek között az elismerést. Március 15-én a járvány nem tehette lehetővé az átadást – mondta Süli János.

Süli János

A paksi szülész-nőgyógyász hosszú évtizedeken át segítette világra a gyermekeket és látta el a nőket magas színvonalon. Az állami kitüntetést március 15-én kapta meg a paksi szülészeti ellátás fejlesztésében vállalt jelentős szerepe miatt. Áder János, köztársasági elnök nevében Süli János miniszter adta át, a Paks II-es beruházás vezetőségével és Paks polgármesterével, Szabó Péterrel a doktor úrnak, aki háláját fejezte ki.

Dr. Csók Sándor

A doktor úr az elismerést átvéve továbbá gratulált Süli Jánosnak.

Dr. Csók Sándor