Búcsúzik az Atomerőmű KSC Szekszárdtól a csapatkapitány

Kilenc év után úgy döntött, hogy távozik az Atomerőmű KSC Szekszárdtól az együttes bedobója, Theodoreán Alexandra – adta hírül a klub honlapján. A 30 éves, 177 centiméter magas játékos 2012-ben érkezett a klubhoz, amelynek az elmúlt években a csapatkapitánya volt. Szabó Noémi, a KSC szakmai- és sportigazgatója szerint pályája csúcsán távozik a klubtól Alexandra. 2012 és 2021 között 336 mérkőzésen 1353 pontot szerzett, ebből 221 hárompontos volt.