Kilenc év után úgy döntött, hogy távozik az Atomerőmű KSC
Szekszárdtól az együttes bedobója, Theodoreán
Alexandra – adta hírül a klub honlapján. A 30 éves, 177 centiméter magas
játékos 2012-ben érkezett a klubhoz, amelynek az elmúlt években a
csapatkapitánya volt. Szabó Noémi,
a KSC szakmai- és sportigazgatója szerint pályája csúcsán távozik a klubtól
Alexandra. 2012 és 2021 között 336 mérkőzésen 1353 pontot szerzett, ebből 221
hárompontos volt.
