A Paksi FC teljesítményéből több saját nevelésű fiatal labdarúgó is kivette a részét. A kezdőként, vagy csereként kapott lehetőséggel mindannyiszor meghálálták a bizalmat – olvasható a klub honlapján. Szendrei Ákos hat NBI-es és két kupameccsen összesen 231 percet töltött a pályán. Az elmúlt évadban két találatot köszönhet a paksi csapat a 18 éves támadónak. Debreceni Ákos kétszer kapott lehetőséget védőként a kupában. Az első mérkőzésen bő fél óra jutott számára, két fordulóval később végigjátszhatta a teljes játékidőt. A tavaszt sérüléssel kezdő szélső, Vas Gábor idén debütált az NBI-ben, négy OTP Bank Liga mérkőzésen vett részt.
