Lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgattak ki egy 20 éves férfit – adta hírül a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság. Egy szekszárdi nő tett feljelentést ismeretlen tettes ellen, aki május 15-én az esti órákban a gyermeke által leállított kerékpárt ellopta, melynek értéke körülbelül 90.000 forint. A Szekszárdi Rendőrkapitányságon az ügyben büntetőeljárást indítottak. Az egyik – nyomozásban résztvevő – rendőr május 27-én délután öt óra körül szolgálatból ment hazafelé, amikor meglátott egy kerékpárost és felismerte a korábban ellopott kerékpárt. Igazoltatás közben a kerékpáros elismerte a nyomozónak, hogy a bicikli nem az övé, azt körülbelül tíz napja a szekszárdi városháza előtti kerékpártárolóból lopta el. A férfit előállították a kerékpárt a nyomozók lefoglalták és még az esti órákban visszaadták tulajdonosának.
