2026. május 16-án a Tengelici Borostyán Nyugdíjas Egyesület látta vendégül több nyugdíjas klub, egyesület tagjait adta híról a település a Tengelici Hírmondó júniusi számában. Mint írják az eseményre Pusztahencséről, Kajdacsról, Nagyszékelyből, Bogyiszlóról érkeztek a szépkorúak, hogy találkozzanak egymással. A vidám hangulatú napot egy finom ebéddel koronázták meg a vendéglátók, a programot pedig a résztvevők műsorai színesítették.
