Egykori tanítójukra emlékeztek Dunaszentgyörgyön

Czuczor Márta sírjánál tett látogatást Dunaszentgyörgy Község Önkormányzata. Czuczor Márta a település pedagógusa volt, aki több évtizedes tanítói pályafutása alatt rengeteg kisdiák útját egyengette. Az emlékére létrehozott díjat az Önkormányzat minden éveben egy (vagy több) olyan ballagó diáknak adja át, aki tanulmányaiban, közösségépítő tevékenységében kiemelkedő munkát végzett. Ehhez kapcsolódóan a nyolcadik osztály tanulói látogattak el Márti néni sírjához, hogy együtt kifejezzék tiszteletüket a munkássága előtt, amely mind tanítóként, mind emberileg példaértékű.