A Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság és a Szekszárdi Kutató-Mentő Egyesület vezetői egyeztetést tartottak annak érdekében, hogy tovább erősítsék az eltűnt személyek felkutatásában végzett közös munkát adta hírül a Tolna Vármegyei Rendőrség a közösségi oldalán. A bejegyzés szerint a két szervezet már kilenc éve működik együtt, melynek célja kezdettől fogva az, hogy a rendőrség és a kutató-mentők összehangoltan, gyorsan és hatékonyan tudjanak segítséget nyújtani az eltűnt személyek felkutatása során. A napokban megtartott megbeszélésen dr. Hablicsek Nikoletta r. ezredes, a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság vezetője, az érintett szakterületek rendőri vezetői és a Szekszárdi Kutató-Mentő Egyesület képviselői találkoztak. A résztvevők áttekintették az elmúlt évek tapasztalatait, értékelték az eddigi közös munkát, valamint meghatározták a jövőbeni célokat és fejlesztési irányokat. Az egyeztetés végén a főkapitány megköszönte a partnerek önzetlen együttműködését. Kiemelte, hogy az elmúlt évek eredményei egyértelműen bizonyítják a két szervezet közötti kapcsolat jelentőségét. Hangsúlyozta, a jövőben is fontos szerepe lesz a jól szervezett, összehangolt közös munkának az eltűnt személyek mielőbbi megtalálása érdekében.
