A fűtési szezon veszélyeire figyelmeztet a Tolna Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság 🔊

Megkezdődött a fűtési szezon, melynek legnagyobb veszélye a szén-monoxid mérgezés, amely a fűtőberendezések nem megfelelő használata, vagy a karbantartás hiánya miatt fordulhat elő. A legfontosabb mindenek előtt a kémények megfelelő karbantartása és ellenőriztetése – mondta el rádiónknak Köves Péter, a Tolna Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság sajtószóvivője.