Bronzérmet szerzett a nagydorogi Böndör Márton rúdugrásban az egyetemi világjátékokon 🔊

Bronzérmet szerzett rúdugrásban a nagydorogi származású Böndör Márton a németországi Bochum városában megrendezett egyetemi világjátékokon. A Tolna vármegyei versenyző jelenleg a Győri Atlétikai Klub színeiben versenyez és az Csapat Európa bajnokságon elért 5 méter 70 centis eredményével már a nemzetközi mezőny ajtaján kopogtat. Böndör Mártont a világjátékokra történő kvalifikációs feltételekről kérdeztük.