Két intézménynek is adományozott – az eszközpark frissítése okán már nem használt – switcheket, wifi access pointokat és többek között IP-telefonokat a Paks II. Zrt. április 14-én hétfőn derült ki a társaság közösségi oldalára feltöltött bejegyzésből. A Magyar Légimentő Nonprofit Kft. számára átadott berendezéseket Botta András ügyvezető és dr. Gebei Róbert orvos igazgató vette át, az „Energetikai Szakképzési Intézet Szakképzéséért” Alapítványnak adományozott eszközöket pedig Csanádi Zoltán iskolaigazgató, kuratóriumi elnök jelenlétében adta át Rákóczi Péter kommunikációs igazgató.
