Középiskolások versengtek egymással Pakson

Négy paksi középiskolás csapat részvételével rendezték meg a Tekézőben a Mi városunk Paks – Középiskolások sport napját. Az esős idő ellenére jó hangulatban játszottak, bár így a szabadtéri labdarúgás helyett asztali fociban, illetve tekézésben és dartsban mérték össze erejüket a fiatalok. Összesítésben a Balogh Antal Katolikus általános iskola és Gimnázium diákjai nyertek az idei esztendőben, az Energetikai Technikum és Kollégium végzett a 2. helyen, a Vak Bottyán Gimnázium diákjai lettek a harmadikok és az I.István Szakképző Iskola csapata sereghajtóként zárt. Városunk élsportolói, Pupp Noémi, Kozmann György és Bor Barna is buzdították a helyszínen a fiatalokat. A megnyitón Szabó Péter polgármester köszöntötte a diákokat. A győztes csapat, a Balogh Antal Katolikus általános iskola és Gimnázium testnevelője, Sztanóné Körösztös Lívia rádiónknak elmondta, a résztvevő diákok igazgatói dicséretben részesültek.

Sztanóné Körösztös Lívia

A minden második esztendőben megrendezésre kerülő Mi városunk Paks – Középiskolások sport napjának ötletgazdája Bunkóczi András. A támogatók között pedig ott van Paks Város Önkormányzata, az MVM Paksi Atomerőmű, a Paks II. Zrt., a Paksi FC, a Paksi Konzervatív Egyesület, Hírczi Ferenc paksi bioborász és Gárdai György, a Gastroblues Fesztivál szervezője.