Komoly vereséget szenvedett a Paksi FC Mezőkövesden

Az OTP Bank Liga 31. fordulójában csapott össze a két NB-1-es futball csapat a Mezőkövesd ZSÓRY FC otthonában. A házigazdák nagyon erősen kezdtek, már az 5. percben meg tudták szerezni a vezető találatot Stefan Drazic jóvoltából. A mezőkövesdi csatár a 38. percben duplázni tudott, és mivel a Paks az első félidőben nem szerzett találatot, így a csapatok 2-0-s részeredménnyel vonultak az öltözőkbe a félidős szünetre. A második játékrészben a Mezőkövesd még tovább tudta növelni előnyét, összesen további négy alkalommal találtak be a paksi kapuba, míg a PFC csak szépíteni tudott a 68. percben, így a találkozó végeredménye 6-1 lett a Mezőkövesd javára. A meccset követően a Paks továbbra is 48 ponttal a tabella harmadik helyén áll, a Mezőkövesd pedig 36 ponttal a kilencedik a bajnokságban.